• Pan Mariusz Wróbel, dyrektor Filharmonii Gorzowskiej był gościem naszego klubu.

• Po roku pobytu w Gorzowie Wlkp. nasza studentka wymiany Skyler Brill wraca do domu, do USA. Po powrocie ma zamiar rozpocząć studia na Grand Canyon University w Phoenix, Arizona.

• Zaprosiliśmy na spotkanie klubu Janusza Lisieckiego, który wywodzi się z klubu Rotary w Wolsztynie, a obecnie pełni funkcję Regionalnego Przedstawiciela Gubernatora D2231 na terenie Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Jest ekspertem w dziedzinie grantów.

• 25 maja był niezwykle ważnym dnie dla naszego klubu, ale również dla studentów wymiany Su i Stampa oraz dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wlkp.

Zorganizowaliśmy Koncert Charytatywny. Dzięki wielkiej uprzejmości Bogusława Dziekańskiego, szefa Jazz Clubu Pod Filarami, wielkiego przyjaciela naszego klubu i wspaniałego animatora kultury gorzowskiej, koncert mógł odbyć się w niezwykle prestiżowym miejscu, jakim jest JAZZ CLUB Pod Filarami. Su Hyeon grała Chopina i muzykę koreańską, a uczniowie II LO śpiewali i grali standardy jazowe i piosenki pop. Nawet Stamp zaprezentował taniec wojownika tajskiego.

• W inowrocławiu odbyła się w dnaich 23-25 czerwca 2017r.  Konferencja Dystryktu 2231.

• PRZEKAZANIE WŁADZY 2019

Po intensywnym roku kierowania pracami klubu Krystyna Baj-Pawluk Przekazała władzę Dariuszowi Chomiakowi! Dziękujemy Krystynie za efektywna pracę, a Darkowi życzymy sukcesów i wielu wspaniałych pomysłów. Będziemy Cię wspierać!

• GOOD LUCK SKYLER!!!

• NASI TAM BYLI!!!

Krystyna Baj-Pawluk wraz z małżonkiem, Jerzy, reprezentowali nas na światowej Konwencji Rotary w Hamburgu. Mieli okazję wysłuchać wystąpień prezydenta RI, poznać rotarian z całego świata. Bardzo ciekawie opowiadali po powrocie o inspirującym pobycie.

• DYREKTOR FILHARMONII GORZOWSKIEJ NASZYM GOŚCIEM

Pan Mariusz Wróbel, dyrektor Filharmonii Gorzowskiej był gościem naszego klubu.

• ABC CZEPCZYŃSKI W KLUBIE

Zaprosiliśmy na spotkanie przedstawicieli firmy ABC Czepczyński, która oprócz swojej działalności statutowej, zajmuje się także edukowaniem przedszkolaków w dziedzinie ekonomii.