•

Skyler będzie gościem rodziny Chomiaków, których córka Hania wyjechała na wymianę do USA. Już zaprzyjaźniła się z Hanią, Olą i Przemkiem. Sky będzie uczennicą I LO w Gorzowie Wlkp. Wraz ze swoją nauczycielka polskiego, Krystyną Baj-Pawluk, odwiedziła już szkołę i zaczęła zwiedzać miasto. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne.  Życzymy Skyler wspaniałego pobytu w Polsce i w Gorzowie Wlkp.!

• Spotkaliśmy się z przedstawicielkami Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 im. Karola Wojtyły w Gorzowie Wlkp.

• Krystyna Baj-Pawluk wraz z małżonkiem, Jerzy, reprezentowali nas na światowej Konwencji Rotary w Hamburgu. Mieli okazję wysłuchać wystąpień prezydenta RI, poznać rotarian z całego świata. Bardzo ciekawie opowiadali po powrocie o inspirującym pobycie.

• Przedstawiciele Naszego klubu, a także Fundacji CFF reprezentowali nas na niezwykle ważnym wydarzeniu rotariańskim – Instytucie Rotary w Gdańsku.

• W roku szkolnym 2019/2020 gościmy w Gorzowie, w klubie, w rodzinach trzy dziewczyny ze świata. Elise z USA, Paola z Brazylii i Sofia z Meksyku są tutaj w ramach wymiany długoterminowej.

• Przyjęliśmy do klubu nową członkinię. Katarzyna Przygodzka – Romaniszyn jest młodą przedsiębiorczą kobietą, współwłaścicielką firmy Products SJ Gorzów Wlkp.

• Nasz klub rośnie w siłę. Przyjęliśmy dwoje nowych członków do naszego klubu.

• NOWA ROTARIANKA KASIA

• MÓWIK DLA DZIECI

• STATUETKA SUKCES 2018

Laureatem Statuetki Sukces, przyznawanej przez Gorzowski Klub Rotary od 2003 r., za rok 2018 została redakcja TELETOP Telewizja Gorzów.

• X BAL CHARYTATYWNY RC GORZÓW WLKP.

Winston Churchill powiedział: „We make a living by what we get, but we make a life by what we give”. W wolnym tłumaczeniu: „Żyjemy dzięki temu, co dostajemy, ale prawdziwy sens życia odnajdujemy dzieląc się z innymi”.

• JANUSZ LISIECKI W KLUBIE

Zaprosiliśmy na spotkanie klubu Janusza Lisieckiego, który wywodzi się z klubu Rotary w Wolsztynie, a obecnie pełni funkcję Regionalnego Przedstawiciela Gubernatora D2231 na terenie Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Jest ekspertem w dziedzinie grantów.