• 11 kwietnia 2017r., wręczenie Statuetki SUKCES 2016 ufundowanej przez Klub Rotariański Gorzów Wlkp. Klub Rotariański  w Gorzowie Wielkopolskim przyznaje corocznie statuetkę SUKCES osobie z naszego regionu, która osiągnęła sukces w swojej specjalności: w kulturze, sztuce, sporcie czy przedsiębiorczości,. Laureatami Statuetki SUKCES za 2016 rok zostali Państwo Maria i Krzysztof Szupilukowie.

• Klub Rotary Gorzów Wlkp. postanowił ufundować roczne stypendium dla wyróżniającego się ucznia gorzowskiej szkoły średniej. W tym roku stypendystą został Michał Owczarek z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki. Michał to świetny uczeń, człowiek o bardzo szerokich zainteresowaniach i horyzontach. Na spotkaniu w klubie swoimi wypowiedziami i dojrzałością poglądów potwierdził, ze dokonaliśmy dobrego wyboru. Powodzenia Michale w realizacji marzeń!

• Jak co roku, od wielu lat, podczas wakacji spotykamy się mniej formalnie - rodzinnie, ale intensywnie i bardzo przyjaźnie, a przy tym smakowicie, w domach/ ogrodach członków klubu.

• W gorzowskim Spichlerzu spotkali sie 30 czerwca na wernisażu wielbiciele sztuki, aby podziwiać obrazy Jerzego Zgorzałka.
    •

29 kwietnia 2018 odwiedził nasz klub Gubernator Dystryktu Jerzy Korczyński. Rozmawialiśmy o naszej pracy klubowej, o działalności dystryktu, o planach na przyszłość. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.

•

Piotr, jeden z młodszych członków naszego klubu, postanowił zarazić nas swoja pasja sportową i zorganizował klubowe mistrzostwa gry w kręgle. W zawodach wzięły udział także nasze rodziny. Zabawa była przednia, a niekwestionowanym mistrzem kręgli okazał się Cyryl. Brawo!

• Su Hyeon Park i Pattarapon Phassayawan, nasi studenci wymiany 2017-2018, wykorzystali piękna majową pogodę i zaproszenie zaprzyjaźnionego klubu z Bad Saarow, Niemcy, i wybrali się pod opieką Krystyny na wycieczkę.

Mieli okazję zwiedzić także Berlin, spotkać się z przyjaciółmi niemieckimi i zrelaksować się nad jeziorem Scharmutzelsee.

• KONCERT CHARYTATYWNY

25 maja był niezwykle ważnym dnie dla naszego klubu, ale również dla studentów wymiany Su i Stampa oraz dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wlkp.

Zorganizowaliśmy Koncert Charytatywny. Dzięki wielkiej uprzejmości Bogusława Dziekańskiego, szefa Jazz Clubu Pod Filarami, wielkiego przyjaciela naszego klubu i wspaniałego animatora kultury gorzowskiej, koncert mógł odbyć się w niezwykle prestiżowym miejscu, jakim jest JAZZ CLUB Pod Filarami. Su Hyeon grała Chopina i muzykę koreańską, a uczniowie II LO śpiewali i grali standardy jazowe i piosenki pop. Nawet Stamp zaprezentował taniec wojownika tajskiego.

• WYCIECZKA DO BAD SAAROW

• WIZYTA GUBERNATORA DYSTRYKTU

• WIZYTA W KRĘGIELNI „SŁOWIANKA”

• Spotkanie z Ewą i Edwardem Dębickimi

Edward Dębicki to poeta, akordeonista, autor i kompozytor widowisk muzycznych, współtwórca scenariuszy filmowych i muzyki filmowej oraz autor ponad 200 pieśni.