• NOWI CZŁONKOWIE KLUBU

Nasz klub rośnie w siłę. Przyjęliśmy dwoje nowych członków do naszego klubu.

• 18 URODZINY SKYLER

Nasza studentka wymiany Skyler Brill obchodziła 19 grudnia 18 urodziny. Było tradycyjne 100 lat, był tort, balony, prezenty i przepiękne życzenia.

• SPOTKANIE WIGILIJNE

Jak co roku spotkaliśmy się w hotelu Qubus aby złożyć sobie życzenia świąteczne. Odwiedził nas także św. Mikołaj. Mieliśmy okazje posłuchać piosenek świątecznych w wykonaniu uczennic II LO.

• 100 LAT NIEPODLEGŁOSCI RZECZPOSPOLITEJ

Gorzowski Klub Rotariański postanowił uczcić 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, przez posadzenie drzewa na Skwerze Wolności nieopodal pomnika Józefa Piłsudskiego.

• WYCIECZKA DO SPRINGE

Mamy sympatyczną tradycję corocznych spotkań z przyjaciółmi z klubów niemieckich w Springe i Bad Saarow. W tym roku organizatorem spotkania był RC Springe. Pojechaliśmy silną grupą, aby rozmawiać o wspólnych przedsięwzięciach, poznawać nowych przyjaciół, zwiedzać miasto i rezerwat przyrody. ...