• NASZA REPREZENTACJA NA INSTYTUCIE W GDAŃSKU

Przedstawiciele Naszego klubu, a także Fundacji CFF reprezentowali nas na niezwykle ważnym wydarzeniu rotariańskim – Instytucie Rotary w Gdańsku.

• CZEPCZYŃSKI FAMILY FOUNDATION W KLUBIE

Przyjęliśmy do klubu trzy osoby. Są to reprezentanci Fundacji CFF (Czepczyński Family Foundation) z Międzychodu. Katarzyna Jacheć-Muzyka, Justyna Potomska i Damian Kupczyk – fantastyczne osobowości, młodzi, pełni energii i inwencji.

• STYPENDYSTA KLUBU KAJETAN BIELICKI

Takiego mamy fantastycznego stypendystę!!!

• NASZE NOWE WYMIENNICZKI 2019-2020

W roku szkolnym 2019/2020 gościmy w Gorzowie, w klubie, w rodzinach trzy dziewczyny ze świata. Elise z USA, Paola z Brazylii i Sofia z Meksyku są tutaj w ramach wymiany długoterminowej.

• WAKACYJNE SPOTKANIA 2019

Jak co roku, od wielu lat, podczas wakacji spotykamy się mniej formalnie - rodzinnie, ale intensywnie i bardzo przyjaźnie, a przy tym smakowicie, w domach/ ogrodach członków klubu.