• Dołącz do elitarnej grupy 20 Ambasadorów Lubuskiej Edukacji Społecznej i Obywatelskiej !

Czy Ambasador Lesio to TY?

• W inowrocławiu odbyła się w dnaich 23-25 czerwca 2017r.  Konferencja Dystryktu 2231.

Co dalej

Co dzieje się dalej?

Przeanalizujemy aplikację i być w kontakcie zorganizować wywiad. A kandydaci wywiady klub w pierwszej kolejności, a następnie przez wywiad Rejonowy w początku lipca.
Nie zapomnij, aby złożyć wniosek do lokalnego klubu Rotary Club przed dniem 20 kwietnia 2012 roku.
Podczas procesu aplikacji, można umieścić w kontakcie z lokalnego klubu Rotary, które staną się Twój "dom" klub, gdy jesteś za granicą na wymianie.
Część tej interakcji jest pomoc, że polskii Klub spełnić oczekiwanie gościć przychodzące (np. za granicą) studentów w ramach tego procesu wymiany. Aby to zrobić, mamy i domu Rotary Club będzie potrzebował Twojej pomocy, aby zidentyfikować rodziny, które można podejść do organizacji przychodzącego studenta na okres 3-4 miesięcy, zazwyczaj sierpień-listopad, grudzień-marzec lub kwiecień-lipiec. Twój dom Rotary Club dostarczy inne rodziny goszczącej / y do tego przychodzącego studenta.