• Dołącz do elitarnej grupy 20 Ambasadorów Lubuskiej Edukacji Społecznej i Obywatelskiej !

Czy Ambasador Lesio to TY?

• W inowrocławiu odbyła się w dnaich 23-25 czerwca 2017r.  Konferencja Dystryktu 2231.

NGE

Co to jest NGE?

Wieku od 18 do 25 lat.

Newgen

Nowe generacje Wymiany trwają zwykle od trzech do sześciu tygodni, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla niedawnych absolwentów szkół średnich i Rotaractors.

Wymiany te mogą być organizowane dla osób lub grup i mogą obejmować Homestays, wycieczki, lub obozy. Wiele dzielnic oferują również specjalistyczne staże dla studentów, na podstawie lokalizacji placement i dostępności.

Jak w przypadku wszystkich Rotary Wymiany Młodzieży, nowe pokolenia Wymiana studentów z możliwości poznania innej kultury przy jednoczesnym wspieraniu dobrej woli i zrozumienia. Gdziekolwiek jesteś, możesz odkryć, że świat jest mniejszy niż kiedyś pomyślał, że można zdobyć wiele z unikalnego doświadczenia bycia Rotary uczestnik wymiany młodzieży.

Ile to będzie kosztować?

Koszty różnią się, więc skontaktuj się z przewodniczącego Młodzieży Rejonowy dla konkretnych informacji. Zazwyczaj, uczniowie i ich rodzice lub opiekunowie są zobowiązani pokryć następujące wydatki:

Przelot w obie strony;
Zdrowie i ubezpieczenie wypadkowe, która spełnia wymogi hostów i sponsor klubów i okręgów;
Wszelkie dokumenty podróży, takie jak paszportów i wiz;
Kieszonkowego, dodatkowych podróże i wycieczki.

Jakie są moje obowiązki?

Jako student Wymiany Młodzieży, zgadzasz się na:

Działać jako ambasador do własnego kraju;
Bądź otwarty na nowe doświadczenia i różnic kulturowych;
Przestrzegać wszystkich zasad programu swojego gospodarza klubu Rotary i dzielnicy.

Jak się ubiegać?

Wypełnij formularz, aby wyrazić swoje zainteresowanie, aby uzyskać więcej informacji.
Nasz następny New Generation Exchange planowane jest na początek 2010