• Dołącz do elitarnej grupy 20 Ambasadorów Lubuskiej Edukacji Społecznej i Obywatelskiej !

Czy Ambasador Lesio to TY?

• W inowrocławiu odbyła się w dnaich 23-25 czerwca 2017r.  Konferencja Dystryktu 2231.

Pierwsze oficjalne spotkanie w ramach długoterminowej wymiany.

Studenci, których gościmy w tym roku szkolnym w ramach wymiany LTE:  Su Hyeon Park z Korei Płd., Lius Carlos Dupeyron Estrada z Meksyku i Pattarapon Phassayawan z Tajlandii odbyli pierwsze oficjalne spotkanie w ramach wymiany. Odbyło się ono w Toruniu i przebiegło w bardzo miłej atmosferze, chociaż z przygodami. Młodzi goście mieli okazję zwiedzić Toruń, spróbować pierników a w drodze powrotnej zachwycić się również Gnieznem, ponad 1000 – letnią katedrą, ale także pierogami z urozmaiconym nadzieniem.