• 25 maja był niezwykle ważnym dnie dla naszego klubu, ale również dla studentów wymiany Su i Stampa oraz dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wlkp.

Zorganizowaliśmy Koncert Charytatywny. Dzięki wielkiej uprzejmości Bogusława Dziekańskiego, szefa Jazz Clubu Pod Filarami, wielkiego przyjaciela naszego klubu i wspaniałego animatora kultury gorzowskiej, koncert mógł odbyć się w niezwykle prestiżowym miejscu, jakim jest JAZZ CLUB Pod Filarami. Su Hyeon grała Chopina i muzykę koreańską, a uczniowie II LO śpiewali i grali standardy jazowe i piosenki pop. Nawet Stamp zaprezentował taniec wojownika tajskiego.

• W inowrocławiu odbyła się w dnaich 23-25 czerwca 2017r.  Konferencja Dystryktu 2231.

Przekazania sprzętu rehabilitacyjnego dla Zespołu Kształcenia Specjalnego

W dniu 26-go kwietnia 2016 roku, w sali gimnastycznej Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego. Aktywna działalność klubu umożliwiła zakup sprzętu o wartości około 12 000 złotych. Niezmiernie miło była nam podziwiać występy artystyczne, zorganizowane przez uczniów tejże szkoły. Pierwszy raz, mieliśmy także możliwość poznać zasady działania zakupionego sprzętu. Pełna relacja na załączonych zdjęciach.