WYCIECZKA DO SPRINGE

Mamy sympatyczną tradycję corocznych spotkań z przyjaciółmi z klubów niemieckich w Springe i Bad Saarow. W tym roku organizatorem spotkania był RC Springe.

Pojechaliśmy silną grupą, aby rozmawiać o wspólnych przedsięwzięciach, poznawać nowych przyjaciół, zwiedzać miasto i rezerwat przyrody. Wyprawa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, mimo, ze pogoda trochę nam utrudniała pobyt. Niemieccy gospodarze bardzo starannie przygotowali się do naszego przyjazdu i zaplanowali wiele atrakcji i wieczorne spotkania przy pysznych przekąskach i rozmowach długo w noc. W przyszłym roku to my ich zapraszamy.